BijbelArchief
2006-12-01
Nieuwsbrief 01-12-2006
 

De internationale media: ‘conspiracy of silence’

De Herald Tribune meldde onlangs in een artikel dat de Amerikaanse geheime diensten onder aanvoering van de Homeland Security bezig zijn met het ontwikkelen van software om alle media ter wereld te kunnen screenen op anti-Amerikaanse sentimenten. De Nederlandse media vond dit kennelijk geen thema om bij stil te staan want er werd nauwelijks enige aandacht aan besteed. Dit is op zich niet zo vreemd want een deel van de Nederlandse journalisten volgen slaafs en kritiekloos de opdrachten van hun bazen. Daarnaast is het opvallend hoe eenzijdig en slecht geïnformeerd ze informatie doorgeven en in welke mate ze steeds opnieuw verzuimen om een evenwichtig beeld te geven van de gebeurtenissen in de wereld.

De geschiedenis van deze wereld kent vele complotten en ook in de Bijbel zijn ze niet onbekend. En wie vanuit de Bijbel de werkwijze van Gods tegenstander kent, weet dat de boze zich bedient van allerlei dubieuze tactieken om mensen te misleiden en zijn greep op hen te verstevigen. Er bestaan heel wat zaken in deze wereld die perfect passen in het beeld van duivelse misleiding. Denk aan de Nieuwe Wereld Orde en de snel opkomende observatie van burgers, de naderende inplanteerbare chip, de manipulatie van de media en de leugenachtigheid van de wereldleiders. Eén van de terreinen waarop satan zijn misleidende activiteiten kan ontplooien, is dat van de internationale media. “Wie de media beheerst, kan bepalen hoe de massa denkt en kan deze controleren en sturen.” Complexe informatiesystemen controleren datgene wat voor waarheid dient door te gaan. De berichtgeving van over de hele wereld komt samen in slechts enkele persbureaus. De bureaus staan onder controle en maken slechts dat nieuws openbaar, dat hen het best uitkomt. Zonder het wellicht goed te beseffen, zijn de meeste journalisten geestelijk afhankelijk van hun opdrachtgevers. Journalisten zijn bewerkers van persberichten geworden en maken zich daarmee schuldig aan het verspreiden van leugens. Veel journalisten houden zich nog slechts bezig met volkomen onbelangrijke thema’s die door de autoriteiten zijn vrijgegeven.

Praktisch alles wordt van bovenaf aangestuurd en daarom is de waarheid dikwijls ver te zoeken. Het is daarom niet overbodig om het nieuws van de gevestigde orde niet zonder meer als waarheid aan te nemen. “De Duitse politicus Walter Rathenau, een man die tijdens zijn leven zeer invloedrijk was, erkende in de Neuen Wiener Presse van 24 december 1912: “Circa 300 mannnen, die elkaar kennen en zelf hun opvolgers benoemen, bestemmen het lot van deze wereld. Hun macht bestaat bij de gratie van absolute geheimhouding.” In soortgelijke bewoordingen verklaarde de beroemde Victoriaanse staatsman Benjamin Disreali: “De wereld wordt door heel andere personen geregeerd, dan degenen die zichtbaar op het wereldtoneel staan.”Iemand die de Europese literatuur diepgaand beïnvloed heeft, Honoré de Balzac, zei: er zijn mensen die zich ophouden achter de coulissen van het wereldtoneel, en daarom zijn er twee soorten geschiedschrijving: ten eerste de officiële, vervalste ad usum Delphini, en ten tweede de geheime, waarin de werkelijke oorzaken van gebeurtenissen opgetekend worden- een schandelijke geschiedenis.” De Amerikaanse president Theodore Roosevelt beweerde: “Achter de zichtbare regering zit een onzichtbare regering op de troon, die aan het volk geen trouw en geen verantwoording schuldig is.”

De Russische generaal Leonid Ivashov verklaart in een interview: “Wij hebben te maken met een geopolitieke, supernationale kracht op het wereldtoneel. Deze geopolitieke kracht bestaat uit de rijkste families op aarde. Zij oefenen de controle uit over alle landen en alle coalities van landen. Het werkelijke doel van deze elite is complete zeggenschap op aarde.” De wereldleiders zijn niet meer dan marionetten die vanuit de achtergrond gedirigeerd worden. Onzichtbare handen trekken aan de touwtjes. Er bestaat een wereldwijde samenzwering die de meest heilige rechtsposities van de mensen met voeten treden.

Ondertussen werken de samenzweerders ongestoord door aan de dingen die hun macht moeten stabiliseren en hun misdadige plannen verder moeten concretiseren. De twee politieke partijen die het zo ongeveer om beurt in Amerika voor het zeggen heeft, maken deel uit van deze machtige elite en zijn in feite twee tentakels van hetzelfde monster. In de afgelopen dertig jaar zijn talrijke studies verschenen over deze samenzweerders die niet alleen het land regeren, maar ook de media, het leger, het onderwijs, de banken, de handel en de industrie beheersen. Bij elk schandaal in Amerika blijkt hoe de leden van deze elite verbonden zijn met de machtigste economische en financiële instellingen in het land. Geen enkel lid van de elite twijfelt eraan dat Amerika’s uitverkoren doel is de wereld te regeren volgens het Romeinse principe.

Efeziërs 5:11  …neemt geen deel aan de onvruchtbare werken der duisternis, maar ontmaskert ze veeleer, want het is zelfs schandelijk om te noemen, wat heimelijk door hen wordt verricht.

De internationale media besteedt nauwelijks enige aandacht aan het doen en laten van deze samenzweringen en dat komt voornamelijk doordat de belangrijkste nieuwsbrengers volledig door de samenzweringen worden gedicteerd. Tot de meest invloedrijke organisaties achter het plan van de NWO horen onder meer de 'Illuminatie' de 'Verenigde Naties' de 'Council on Foreign Relations'(CFR), de 'Trilaterale Commissie'(TLC), de 'Bilderbergers', de 'Vrijmetselarij' en het 'Vaticaan'. Daarnaast bestaat er nog een groot aantal andere groeperingen die allemaal op hun manier invloed op het wereldgebeuren uitoefenen. Tijdens de vergaderingen van de machtigste organisaties wordt het internationale beleid vastgesteld- waar regeringen zich veelal bij aanpassen- en wordt het mediabeleid bepaald.

De media volgt trouw de opdracht te zwijgen over wat er allemaal achter de schermen gebeurt. Tv-verslaggevers confronteren ons avond aan avond met zwaar gecensureerde en gemanipuleerde informatie en indien dat zo uitkomt, met regelrechte leugens. Perscommuniqués kunnen ongezien in de prullenbak verdwijnen, want er klopt doorgaans weinig van. Wat de toeschouwer te zien krijgt is niets anders dan 'Soap Opera Nieuws'.Journalistiek is niet alleen niet objectief, maar ook snel manipulatief en soms ronduit misleidend.

Er is nauwelijks sprake  van een onafhankelijke pers. Maar weinig journalisten  wagen het een eerlijke opinie te geven als het over bijvoorbeeld het conflict tussen Israël en het terreurbewind in Filistea gaat.  Het zijn voor het merendeel instrumenten van de grote bazen achter de schermen, marionetten van de Nieuwe Wereld Orde. Zij bepalen in grote lijnen wat er in het nieuws komt en wat niet, zodat de waarheid naar willekeur kan worden verdraaid. Op deze manier kan de massa voorbereid en overtuigd een positieve mening worden opgedragen over de plannen van de samenzweerders en alles wat daar mee samenhangt. Zonder dat de mens zich hiervan bewust is wordt hij in de armen gedreven van valse profeten en diverse occulte machten die ten dienste staan van de zogenaamde 'Hervormers'.

Zij schrijven dat wat hun bazen hen opdragen of ze zwijgen wanneer ze daar de opdracht toe krijgen.Voorbeeld zijn de jaarlijks terugkerende vergaderingen van de Bilderbergers. Onder de genodigden  bevinden zich topfiguren uit onder meer de multinationale ondernemingen, internationale banken, top-politici en de media. Bij de media gaat het om de kopstukken van de grote wereldpers waaronder de Financial Times, The Economist, Le Monde, De New York Times en de Wall Street Journal. Maar ook in Europa zijn er correspondenten, redacteuren en hoofdredacteuren waaronder die van het Duitse blad Die Zeit die uitgenodigd worden tot de jaarlijkse conferenties. Al deze journalisten, verslaggevers, redacteuren en hoofdredacteuren hebben vanaf de oprichting van de Bilderbergers de opdracht gekregen te zwijgen over alles wat ze te horen krijgen. Voor zover bekend is er nooit een bericht of artikel uit hun pen gevloeid die het grote publiek op de hoogte heeft gehouden van deze geheime conferenties. De media wordt hierdoor wel de ‘conspiracy of silence’ genoemd. Tijdens een bijeenkomst van de Bilderbergers in Baden-Baden in juni 1991, opende David Rockefeller de vergadering met de woorden: 'Wij danken de Washington Post, de New York Times, Time Magazine, en andere publicisten, wier directeuren onze bijeenkomsten hebben bijgewoond, dat zij hun belofte van discrete geheimhouding al 40 jaar lang hebben gehouden. Het zou onmogelijk zijn geweest om ons plan voor de wereld te ontwikkelen als wij in de publiciteit zouden zijn gekomen.'

De Bilderbergers vormen een internationaal gezelschap dat deel uitmaakt van een transatlantisch georganiseerd netwerk van de belangrijkste machtscentra in de wereld. Het is een politiek, economisch en financiëel oligargisch netwerk dat zijn tentakels uitspreidt over machtige multinationals, de belangrijkste politieke instituties in de wereld, de belangrijkste banken en de meest invloedrijke media. Deze feiten worden door geen enkele historicus ontkent.

De mediapers, radio en televisie zijn in handen van de Elite die ook de politiek beheersen. Wat volgens de machthebbers achter de schermen bekend moet worden, wordt breed uitgemeten, terwijl zaken die men wil verzwijgen niet aan de orde komen. John Swainton, gedurende vele jaren uitgever van de New York Times, zei tijdens zijn afscheidsrede aan zijn medewerkers, “Er bestaat niet zoiets als een vrije pers. Niemand durft het aan zijn eigen mening eerlijk weer te geven. Wij zijn allemaal instrumenten en horigen in dienst van de financiële machthebbers achter de schermen. Wij zijn niets anders dan marionetten die dansen en springen wanneer er aan de touwtjes getrokken wordt.” FOX News, CNN en BBC zijn allemaal traditionele helers van de machthebbers en volgen trouw de opdrachten van de Wereldelite. De goedgelovige lezers en kijkers hebben geen idee dat zij belazerd worden. De NWO-nazi’s trekken aan de touwtjes en de media en tv-zenders dansen op hun valse muziek. Zo helpen ze mee de wereld te manipuleren, door een beeld te schetsen waarbij de waarheid tot leugen is getransformeerd. 

Wereldleiders op politiek, economisch en godsdienstig gebied streven naar een overzichtelijke samenleving waar controle op alle niveaus gerealiseerd is. Doel is de wereldburgers klaar te stomen voor de God-en mensverachtende Nieuwe Wereld Orde, beheerst door een relatief kleine elite. De Bijbel maakt duidelijk dat het systeem van deze God-vijandige elite, in elkaar zal storten, volledig ten onder zal gaan. Slechts aan Hem die in de hemel zetelt, is eeuwige macht gegeven.De Here Jezus zegt:  “Mij is gegeven alle macht in hemel en op aarde” (Mattheüs 28:18)

Spreuken 22:3 De schrandere ziet het onheil en bergt zich, maar de onverstandigen gaan hun gang en moeten boeten.

Bronnen: http://www.infowars.net/articles/november2006/221106bigbrother.htm  Een deel van de tekst is met toestemming overgenomen uit Nummer 69 van het blad van Amen: http://www.amen.nl/  Pat Robertson, The New World Order, 1991. T.Alexander: Make the UN a World Government, The Independent, 9-6-99.  http://www.jeremiahproject.com/newworldorder/ http://www.whitehouse.gov/infocus/homeland/index.html

Met vriendelijke groet,
Franklin ter Horst

Zie ook: www.franklinterhorst.nl